czwartek, 2 sierpnia 2018

Typuj wyniki Zawiszy i wygraj atrakcyjne nagrody.

Witajcie.

Po kilku latach przerwy chciałbym zaproponować Wam zabawę w typowanie wyników spotkań Zawiszy w trakcie nadchodzącej piłkarskiej jesieni. Na platformie Futbolwliczbach.pl przygotowany został specjalnie dla kibiców Zawiszy mechanizm typowania spotkań, który umożliwi sprawne przeprowadzenie tej zabawy.Typowanie będzie się odbywało od pierwszej jesiennej kolejki do zakończenia rozgrywek.

Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie meczowa koszulka Zawiszy Bydgoszcz z obecnego sezonu. W ramach akcji CEGIEŁKA tworzyliśmy przez cały poprzedni sezon unikalną pamiątkę. Nasze wsparcie zostanie na zawsze zapisane nazwiskami i ksywami na trzecim komplecie koszulek meczowych Zawiszy. Teraz macie okazję wygrać to cacko.


Sponsorem głównej nagrody jest Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza.

 Rejestracja oraz Logowanie do systemu typowania.Drugą nagrodą będzie dowolny gadżet z oficjalnego sklepu Zawiszy do kwoty 50 PLN.

Trzecią nagrodą będzie dowolny gadżet z oficjalnego sklepu Zawiszy do kwoty 30 PLN.

Nie mogę wykluczyć, że pojawią się dodatkowi sponsorzy, którzy ufundują nagrody dla typera miesiąca i będą mieli okazję promować swoją markę na stronie typowania . Jeżeli tak się stanie, to oczywiście o dodatkowych nagrodach poinformuję Was niezwłocznie.

Typowanie objęte będą mecze Zawiszy Bydgoszcz, klika wybranych spotkań bydgoskiej "okręgówki", a także mecze zgód Zawiszy Bydgoszcz.

Typer Zawisza Bydgoszcz i Bracia


Typujemy dokładne wyniki spotkań. Zasady punktacji są następujące:

  • za bezbłędnie wytypowany wynik - 10 pkt,
  • jeżeli gracz poprawnie wytypuje rezultat spotkania (1,x,2), ale pomyli się o pewna ilość bramek, to wówczas za każda bramkę różnicy od 10 pkt odejmuje się 1 punkt,
  • jeżeli uczestnik nie trafi rezultatu spotkania (1,x,2), to za każda bramkę różnicy odejmowany jest także 1 pkt, ale od 5 punktów, możliwe jest zatem uzyskanie ujemnej liczby punktów w przypadku pomyłki o duża ilość bramek,
  • przykład 1: wynik 3:2, typ 2:1, punkty 10 - 2 = 8 pkt,
  • przykład 2: wynik 3:2, typ 0:1, punkty 5 - 4 = 1 pkt,
  • przykład 3: wynik 1:4, typ 3:0, punkty 5 - 6 = -1 pkt
Po zalogowaniu się do systemu typowania na platformie futbolwliczbach.pl i zapisaniu się na listę startową typera  w menu pojawi się Wam dodatkowa pozycja w menu : Zawisza Liga Typera.
Wyniki typera będą publikowane przed północą ostatniego dnia weekendu, w którym odbywały się będą spotkania objęte typowaniem.

Niektórzy z Was mogą się zdziwić podczas rejestracji w systemie logowania, że bazie istnieje już ich adres mailowy. Wynika to z faktu, że typer oparty jest o tą samą bazę danych, która obsługiwała typera Zawiszy w zamierzchłych czasach poprzedniej odbudowy klubu, czyli w roku mniej więcej 2010. W takiej sytuacji  skorzystać trzeba z mechanizmu resetowania hasła (opcja nie pamiętam hasła w panelu logowania), który jest, mam nadzieję przejrzysty i intuicyjny. No chyb, że pamiętacie hasło sprzed prawie 10 lat, to moje gratulacje  :)

Od razu uprzedzam ewentualne pytania, że hasła nie jestem w stanie podać, bo w bazie jest ono przechowywane w postaci zaszyfrowanej. Trzeba je po prostu zresetować za pomocą wspomnianego wyżej mechanizmu i już. Warunkiem jest oczywiście dostęp do tego konta poczty e-mail.Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu i testowaniu tego typera. Obecnie dostępne są do testowego typowania mecze naszych zgód, które odbędą się w nadchodzący weekend.  Wyniki z tego weekendu będą zresetowane, a główne zmagania ruszają razem ze startem Zawiszy w V lidze.

Życzę wszystkim udanej zabawy i jak najwięcej trafnych typów. Walka będzie ciekawa, bo w okręgówce padają często naprawdę zaskakujące wyniki.

Wokół Zawiszy sporo się dzieje. Awans do V-ligi, napój energetyczny. Zawisza Business Club, piwo Wojownicze w rodzinie Zawiszy, teraz typer.  Już niedługo prezentacja nowej kadry zespołu na nadchodzący sezon.

Mam nadzieję, że wszystkie działania podejmowane w ramach promocji klubu przyczynią się do jego odbudowy w możliwie najkrótszym czasie. Zawisza to wielka społeczność i właśnie dlatego Zawisza okazał się niezniszczalny.

Zdjęcia z nowym piwem Zawiszy są prawdziwym hitem obecnego tygodnia. Według moich źródeł materiały dotyczące promocji piwa Wojownicze biją rekordy aktywności w mediach społecznościowych. Upały przekraczające obecnie 30 stopni Celsjusza są wymarzoną scenerią do debiutu Wojowniczego piwa.Jak napisała mi wczoraj Beata: wszystko co dotyczy bydgoskiego Zawiszy jest słuszne. Myślę, że trudno ując to lepiej. Robimy dalej swoje, każdy robi to co potrafi. Wielu ludziom się to nie podoba, bo myśleli, że potrafią zniszczyć Zawiszę, ale Niebiesko-czarni są zadziwiająco silni. Okazali się niezniszczalni. Możemy być naprawdę dumni z tego co udało się osiągnąć Zawiszy przez 2 lata odbudowy klubu. A najlepsze dopiero przed nami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz