wtorek, 7 sierpnia 2018

Koniec wakacji - rusza typer Zawiszy i walka o nagrody.

No więc ruszamy z pierwszą edycją typera Zawiszy w nowej erze w historii klubu. To już nie ćwiczenia :) To już jest walka o prawdziwe nagrody. Przypominam, że główną nagrodą będzie meczowa koszulka Zawiszy z obecnego sezonu (niestety nie dysponuję jeszcze oficjalnym jej zdjęciem) , a dwie kolejne nagrody, to dowolne gadżety w oferty klubowego sklepu Zawiszy. Nagrody, nagrodami, ale liczę na to, że największą wartość dodaną będzie stanowiła wspólna zabawa.

Karta wyjazdowa Kibica Zawiszy Bydgoszcz - pamiętacie?


Koniec wakacji czas ruszać do walki o ligowe punkty.


Typer Zawisza Bydgoszcz i Bracia - typuj tutaj


Dziękuję wszystkim, którzy przeszli testową procedurę rejestracji i logowania do naszego typera. Wasze uwagi były pomocne. W ogóle jest mi bardzo miłe, że interesujecie się piłką. Jestem przekonany, że V liga w obecnym sezonie będzie niezmiernie emocjonująca, a w walce o awans do IV ligi będzie brało do końca rozgrywek przynajmniej 4-5 zespołów. Miejsca premiowane awansem są dwa. Jest kilka mocnych zespołów po wschodniej stronie Wisły, jest KS Sportis Łochowo, które nie ukrywa swoich planów opuszczenia V ligi w najbliższym możliwym terminie. Specyfika tej ligi i w ogóle polskiej piłki jest taka, że zespoły o relatywnie wysokim potencjale mają jednak sporo wpadek. Liczę na to, że typowanie V ligi oraz spotkań zgód Zawiszy będzie świetną zabawą.

Na wypadek walkowerów czy spotkań przesuwanych na inny termin wprowadziłem poprawkę do regulaminu, że takie spotkania razem z typami typerów zostaną usunięte z systemu.

Zapraszam też wszystkich chętnych do grupy zawisza1964 na Facebook jeżeli jeszcze tam nie dotarliście. Myślę, że to jest dobre miejsce do omówienia ewentualnych wątpliwości i pytań, które mogą się pojawić w pierwszych tygodniach typowania. To miejsce wydaje się  też być dobrą platformą do przeprowadzania ankiet. Zapraszam.

Po zakończeniu pierwszych sobotnich spotkań objętych typowaniem pojawi się pierwsza tabela z wynikami typera, a każdy na stronie do typowania przy każdym typowanym spotkaniu zobaczy naliczone punkty. O kolejności w tabeli decyduje suma punktów z całej jesieni, więc celując w nagrody nie można odpuszczać ;)

No to startujemy. Nie ma zamulania.

Typuj już teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz