środa, 5 października 2016

W niedzielę ograć Zielonych na ich terenie.

W niedzielę o godzinie 11:00 Zawisza rozegra kolejne spotkanie ligowe. Rywalem niebiesko-czarnych będą Zieloni Zalesie.

W sześciu pierwszych kolejkach  wszystkie domowe mecze zespołów znajdujących się obecnie w pierwszej piątce ligowej tabeli zakończyły się zwycięstwami gospodarzy.
To pokazuje, że niedzielne spotkanie nie będzie spacerkiem. Wskazana jest liczna obecność kibiców Zawiszy, którzy swoim dopingiem kolejny raz pomogą sięgnąć piłkarzom po zwycięstwo. W najbliższych latach na spotkaniach Zawiszy zawsze będziemy grać u siebie. Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz podczas spotkania Zawiszy na terenie naszego regionu.

Zieloni Zalesie w ubiegłym sezonie zajęli czwarte miejsce w lidze, nieoczekiwanie remisując z Wisłą Fordon na wyjeździe. To jest zespół, który stać na urywanie punktów faworytom i z pewnością łatwo skóry nie sprzeda. Czeka nas ciężki mecz o ważne ligowe punkty, który trzeba wygrać.

Zawisza NCE - kolejne wpłaty.

Kolejny już miesiąc pokaźne wpłaty na konto SP Zawisza przesłali założyciele grupy Zawisza NCE na Facebook, działającej głównie na emigracji na rzecz odbudowy klubu. Kolejny raz ogromne słowa uznania dla naszej emigracji. Warto, by wszyscy, którym leży na sercu przyszłość klubu w każdej możliwej formie wspierali odbudowę klubu. Konsekwentna praca pozwoli nam podnieść Zawiszę z największego upadku klubu w jego historii.
Zawisza nigdy nie zginie. Także dzięki Wam.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz