czwartek, 20 października 2016

Skąd wziąć kasę na rozwój Zawiszy? Jest prosty sposób.

Zawisza powoli podnosi się po najbardziej bolesnym upadku w swojej 70-letniej historii. To jest moment przykry, ale świetnie nadaje się do stworzenia solidnych fundamentów rozwoju na kolejne lata.Wcześniej zachęcałem już na tym blogu osoby zainteresowane Zawiszą do wstąpienia do struktur Stowarzyszenia Piłkarskiego "Zawisza" i opłacania regularnych składek w wysokości 20 złotych miesięcznie. Nie jest to wielka kwota, ale przy dużej ilości osób stanowić będzie poważne wsparcie dla bieżącej działalności klubu.

czytaj więcej: Zawisza w VIII lidze ....silniejszy niż się zdaje....

Jest jednak inny sposób, w który możecie wpierać finansowo swój klub, nie tracąc przy tym nawet wspomnianych 20 złotych. Ba. Nawet zarabiając.

Skąd wziąć kasę na rozwój Zawiszy?


Być może mignął już Wam na Facebooku  polecany przez kogoś profil

Zawisza Bydgoszcz CashBack. ???
Pomyśleliście sobie fajna inicjatywa i ......polecieliście  dalej? Ja też tak zrobiłem. Ale jak drugi raz wpadł mi w oko ten profil podlinkowany przez prezesa Zawiszy Krzysztofa Bessa, to chwilę się zatrzymałem i policzyłem. Jeżeli 1% zakupów dokonanych w programie Zawisza Cashback może trafić na konto mojego klubu, to grzechem jest przejść obok tego faktu obojętnie.

Nie każde moje zakupy będą objęte tym programem, ale jeżeli uda mi się wydać w nim kilka stów miesięcznie, a są tam sklepy czy usługodawcy z wielu branż, to kilka złotych miesięcznie trafi na konto Zawiszy. Jeżeli tak samo zrobi chociaż 1000 kibiców Zawiszy, to na konto klubu wpłynie kilka tysięcy złotych miesięcznie. Te pieniądze będą pracować na siłę naszego klubu. A przy okazji mogę brać udział w różnych promocjach programu Cashback oraz zbierać swoje własne punkty już na swoim personalnym koncie.

Punktów nie brakuje. Dość gęsta siatka partnerów w Bydgoszcz powoduje, że ten program faktycznie żyje a nie jest marnowaniem naszego cennego czasu:


Nie trzeba w dodatku nosić ze sobą kolejnej plastikowej karty.

 Jeżeli ktoś ma takie hobby i jeszcze mu się zmieści kolejna, to oczywiście można wyrobić sobie taką materialną, plastikową kartę, ale jeżeli wolimy, to można zainstalować sobie aplikację na telefonie, która wygeneruje kod kreskowy zamiast plastiku, a także na podstawie naszej lokalizacji pomoże nam trafić do partnerskiego punktu Cashback.Na niej możemy sprawdzić stan swojego konta Cashback, czyli ile już uzbieraliśmy punktów. Każde ciężkie doświadczenie może nas wzmocnić. Zawisza znalazł się na zakręcie historii i trzeba użyć wszystkich możliwych sposobów, żeby zapewnić klubowi kasę na rozwój. Jeżeli mamy zamiar awansować, jeżeli chcemy prowadzić skuteczne szkolenie młodzieży, to potrzebne będzie coraz więcej pieniędzy, żeby opłacić boiska, kadrę trenerską, wyjazdy na obozy, turnieje. Budowanie klubu zaczyna się od pozyskiwania pieniędzy. Mam nadzieję, że i tak już liczne (jak na B-klasę) grono naszych sponsorów będzie się ciągle powiększało.

Ale tutaj chodzi o coś więcej niż same pieniądze. Wspieranie Zawiszy przez udział w takim projekcie Zawisza Cashback buduje naszą więź z klubem.
Płacimy za buty sportowe i cieszymy się z 1 - 2 złotych wpadających na konto Zawiszy.
Płacimy w restauracji, w kinie czy w Empiku , kasa wpada na konto Zawiszy. A my czujemy się potrzebni klubowi. Jak widzimy wychodzących za boisko zawodników Zawiszy, to czujemy, że stanowimy pewną nierozerwalną całość. MY dajemy coś od siebie, a oni wylewają pot na treningach i meczach. Sprawiedliwy układ.

Zachęcam Was do rejestracji w programie. Zrobiłem to w 15 minut. Procedura nie jest uciążliwa.

1. Wysyłamy e-mail w wiadomości Facebookowej do strony Zawisza Bydgoszcz CashBack
2.Otrzymujemy mailem linka do rejestracji i w niego klikamy i rejestrujemy się.
3. Ściągamy na telefon apkę programu  (wyszukujem po nazwie Cashback i logo Lyoness).
4. Logujemy się i możemy pokazywać kod Cashback w każdym punkcie partnerskim programu kupując produkty czy usługi na chwałę Zawiszy.

Cała procedura rejestracyjna trwa kikla minut i nie potrzeba nigdzie pisać czy wychodzić z domu. Całość on-line. Zachęcam i proszę o udostępnianie innym.
To może zadziałać, jeżeli weźmie w programie udział wielu ludzi. Zachęcajcie innych, zwłaszcza tych, którzy dużo kupują :).

Z niebiesko-czarnym pozdrowieniem.
MG


Edit: Małe uzupełnienie:

Klient/kibic który dokonuje zakupow u partnerow handlowych dostaje tez od 1% do 5% Cashback czyli zwrotu gotowki na swoje konto bankowe. Zawisza dostaje 1% i jeszcze kolejny 1% idzie na fundacje Lyoness - Child&Family (pomagaja biednym dziecio) oraz Greenfinity (ochrona srodowiska) Kazdy zyskuje. Fundacja Child&Family dzieki temu juz pomogla dzieciakom w Bydgoszczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz