czwartek, 28 marca 2019

Bonus Z


Nowy sponsor i  dodatkowa nagroda w typerze.


Witajcie, tak jak zapowiadałem wcześniej, rozszerzyło się nam grono sponsorów Ligi Typera. Nowy sponsor postawił jednak warunek, że dodatkowa nagroda ma być powiązana z wynikami typowania spotkań Zawiszy. żeby sprawnie rozliczyć Wasze typy oddawane na wyniki spotkań Zawiszy musiałem troszkę rozszerzyć funkcjonalność skryptu rozliczającego Ligę Typer i w rankingu typerów utworzyłem dodatkową kolumnę nazwaną Bonus Z, w której znajdować się będą punkty bonusowe. Prawo nie działa wstecz i walka o dodatkową nagrodę Bonus Z rozpocznie się od nadchodzącej, trzeciej kolejki typera. Żeby było jeszcze bardziej ciekawie postanowiłem podzielić tą dodatkową nagrodę na dwie części - każdy z bonusów to 50 PLN.

2 x 50 PLN do zgarnięcia. Najlepiej typujesz wyniki spotkań Zawiszy - wygrywasz.


Walka o pierwszy bonus odbędzie się w trakcie 5 nadchodzących spotkań Zawiszy, czyli do spotkania z Pomorzaninem Serock. Wtedy pierwszy bonus zostanie przyznany zwycięzcy. Potem bonusowe punkty się wyzerują i o kolejne bonusowe 50 PLN powalczymy od spotkania z Mustangiem Ostaszewo do końca sezonu. Jeżeli w terminarzu nastąpią jakieś zmiany, to do pierwszego bonusa zaliczone zostanie pierwszych 5 nadchodzących spotkań, a do drugiego pozostałe. W przypadku równej ilości punktów bonusowych zwycięzcą będzie typer o większej ilości punktów w generalnej klasyfikacji. W przypadku dalszej równości zdecyduje kolejność zapisania się do typera. Wszystkie nagrody dla typerów będą realizowana razem, po zakończeniu sezonu.Zawisza zagra w sobotę o 12:00 z Sokołem Radomin, a liga typera zaczyna się już w piątek, kiedy grają  Łódzki KS oraz  Zagłębie Lubin. Nie zapomnijcie obstawić swoich typów na te mecze.
Ciekawie może być w Płocku. Sporo typerów wierzy w Miedziowych, lekkim faworytem buków jest za to Wisła, której gra jest trudna do przewidzenia, choćby z racji skłonności do łapania czerwonych kartek.


W sobotę Zawisza zmierzy się z Sokołem Radomin, który postawił trudne warunki Zawiszy jesienią. Wydawało się, że spadkowicz z IV ligi będzie walczył o awans, ale jesień nie okazała się tak pomyślna dla naszych rywali. Wiosnę rozpoczęli udanie od zwycięstwa 3:1 nad Promieniem Kowalewo Pomorskie. W składzie Sokoła nie nastąpiły w zimie jakieś diametralne zmiany. To jest ciągle zespół, którego trzon stanowi dobrze zgrana od lat paczka. Problemem Sokoła jest na pewno krótka ławka rezerwowych. Trudno w takich warunkach walczyć o awans, ale na Zawiszę każdy rywal się mobilizuje i niczego innego nie można się spodziewać w sobotę.

Czytaj też: Sokół Radomin - prawdziwy postrach dla typerów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz