piątek, 16 sierpnia 2019

W trzeciej edycji typera Zawiszy ktoś wygrywa co tydzień.

Zawisza w pierwszym spotkaniu w IV lidze po kilku latach zaliczył falstart. Zaczęliśmy podobnie jak 3 lata temu. Miejmy nadzieję, że już w niedzielę zobaczymy gole niebiesko-czarnych. Przyjazd zespołu z Torunia, nie wymaga dodatkowej reklamy.Wystartowała także kolejna edycja ligi typera. Okoliczności były trochę partyzanckie, bo decyzja zapadła w dzień mojego wyjazdu za granicę, w dodatku padł mi laptop. Start typera wymaga przebudowy kilku skryptów, ale udało się to jakoś ogarnąć. Niestety przepadł mi mecz z Lechem Rypin. W niedzielę prawdopodobnie uda mi się już dotrzeć prosto z lotniska. Dla mnie to będzie inauguracja i nie mogę się doczekać.

Dostałem kilka sygnałów od uczestników poprzednich edycji typera, że nie zdążyły z typowaniem, które, co tu ściemniać, faktycznie było słabo ogłoszone przeze mnie. Pozostaj mi tylko przeprosić w tych okolicznościach. Jest jednak także dobra wiadomość dla nich.

Trzecia edycja typera mu rekordową pulę nagród 500 zł i punkt ciężkości zostanie przeniesiony na bonusy z poszczególnych kolejek, dzięki czemu osoby włączające się w zabawę z opóźnieniem będą miały sporo szans na wygrane.

Nagroda dla zwycięzcy generalnej klasyfikacji w typerze będzie wynosiła 100 zł. W każdej kolejce do wygrania dodatkowo 25 zł.


Nowością będzie przyznawanie nagród dla zwycięzcy każdej kolejki typera począwszy od najbliższej niedzieli. Pozostało nam 16 kolejek typera i w każdej z nich zwycięzca zainkasuje 25 zł. Nagrody zostaną podsumowane po zakończeniu rundy jesiennej i przekazane zwycięzcom.

Mam nadzieję, że taka formuła przypadnie Wam do gustu. Tak jak już pisałem na Facebook, dzisiejsze spotkania Tyszan i Łódzkiego KS-u nie będą objęte wyjątkowo typowaniem. Jest już za mało czasu na typowanie. Z typera wyleciało już także spotknie Lidera Włocławek z Chełminianką, które zostało przełożone na 28 sierpnia. Nię będziemy czekali tak długo na wyłonienie zwycięzcy 2 kolejki typera. Liczę na fajną zabawę i zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie przyjaciół z Tychów, Łodzi, Lubina, Włocławka i wszystkich, którzy po prostu chcą zmierzyć się z nami w typowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz