piątek, 9 sierpnia 2019

Poszukiwany sponsor Ligi Typera Zawiszy

Poszukiwany sponsor Ligi Typera Zawiszy na rundę jesienną.

Witajcie, dostałem od Was kilka pytań odnoście Ligi Typera, kiedy będzie można się zapisać, czy formuła będzie utrzymana, itd.

Do tej chwili nie udało mi się pozyskać sponsora, który by pomógł sfinansować nagrodę dla zwycięzcy. Zastanawiam się, czy w przypadku braku sponsora kontynuować naszą zabawę. Obawiam się, że w takim przypadku zainteresowanie uczestników byłoby mniejsze niż w okręgówce. 

Start nowego sezonu zastanie mnie za granicą, co też nie ułatwia potencjalnych przygotowań do startu nowej edycji typera. W pierwszych dwóch edycjach udało się nam uniknąć jakiś problemów technicznych, czy organizacyjnych. Być może typer wystartuje ponownie w rundzie wiosennej, jeżeli uda się pozyskać sponsora na jakieś fajne nagrody.

Jeżeli mimo wszystko chcielibyście kontynuować naszą rywalizację typerów nawet w przypadku braku nagród to dajcie mi znać przez lajka czy komentarz pod tym postem na Facebooku. Jeżeli zainteresowanie będzie rzeczywiście duże, to być może wspólnie zdecydujemy się na odpalenie typera od czwartkowej kolejki inaugurującej zmagania Zawiszy w IV lidze.1 komentarz:

  1. Startujemy nawet bez nagrody, nie ma ona znaczenia, zabawa jest przednia poZdro "rapanui"

    OdpowiedzUsuń