czwartek, 28 lutego 2019

Wzrasta nagroda w lidze typera Zawiszy. Zapisz się już teraz.

Na uroczystej gali Zawiszy kończącej rok 2018 rozdaliśmy nagrody dla zwycięzców ligi typera. Zabawa została dobrze przyjęta i będzie kontynuowana podczas rundy wiosennej. Głównym sponsorem typera będzie ponownie Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza. Rywalizacja o puchar prezesa SP Zawisza Bydgoszcz będzie okraszona nagrodą w wysokości, uwaga, 300 PLN.


Druga nagroda wyniesie 100 PLN. W tej chwili trwają rozmowy odnośnie zabezpieczenia trzeciej nagrody. Start ligi typera jest już przesądzony, niezależnie od trzeciej nagrody, więc zachęcam do zapisywania się do wiosennej edycji ligi typera. Serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Bessa za wsparcie tej inicjatywy. Jak wiadomo bez nagród to już by nie było to samo.

Wiosną wprowadzamy nową ważną zasadę.  

Przy równej liczbie punktów o kolejności w tabeli typerów decydować będzie data i godzina zapisania się do bieżącej edycji ligi typera

Innymi słowy, kto pierwszy ten lepszy. Jesienią jak pamiętacie dwóch zawodników zakończyło zmagania na pierwszym miejscu. Obaj dostali pierwszą nagrodę, ale w tej edycji przy nagrodzie w kwocie 300 PLN zwycięzca będzie dokładnie jeden. Serdecznie zachęcam do rejestracji także nowe osoby, które nie brały jeszcze udziału w zabawie jesienią.

Żeby zapisać się do ligi typera Zawiszy trzeba postępować zgodnie z instrukcją na głównej stronie http://zawisza1946.pl
www.zawisza1946.pl

Osoby, które posiadają już konto z poprzedniej edycji mogą skorzystać z opcji przypomnienia resetowania hasła za pomocą adresu e-mail podanego podczas rejestracji.

http://futbolwliczbach.pl/login.phpMożna także skorzystać z tego linka by przejść do strony rejestracji na stronie. Po zalogowaniu się należy po prostu kliknąć w przycisk służący do zapisania się do ligi typera Zawisza Bydgoszcz i bracia wiosna 2019.
http://futbolwliczbach.pl/bet.php


Kliknięcie w niego oznacza zapisanie się do ligi typera.  Po zapisaniu się do ligi typera powinien się waszym oczom ukazać moduł typowania. Na razie jest tam jedno spotkanie z naszej okręgówki. Jak będą znane terminy, to udostępnimy pozostałe.

Na głównej stronie zawisza1946.pl widoczna będzie lista loginów typerów z czasami  zapisania się do ligi. Ta informacja będzie istotna przy równej ilości punktów dwóch typerów. Warto zweryfikować, czy nasz logon rzeczywiście się tam znalazł po zapisaniu się do ligi typera.

Formuła ligi nie ulega większym zmianom. Nadal będziemy typować około 10 spotkań pochodzących z naszej okręgówki, oraz mecze naszych zgód. Do zestawu będą wprowadzane natomiast w niewielkiej ilości typy z zagranicy.

Zwycięzca kolejki będzie miał prawo wskazać 2 mecze z lig: ANG1, ANG2, GER1, FRA1, ITA1, ESP1, POL1, POL2, POL3, których termin wypadnie w sobotę lub niedzielę pokrywającą się z następną kolejką. Jeżeli z tego prawa nie skorzysta do środy, to ja przygotuję cały zestaw.Na rozgrzewkę przed startem ligi typera Zawiszy można zapisać się do ligi typera "ROI Max%". Dla najlepszych typerów, którzy osiągają najwyższy zysk z wybranych kuponów mam zamiar w bliskiej przyszłości przygotować pewną niespodziankę. Na razie można tego typera używać do przetestowania działania systemu.


Mam nadzieję, że typowanie wyników oraz cała nadchodząca runda wiosenna przyniosą nam wszystkim wiele pozytywnych emocji, a walka o upragniony awans zakończy się szczęśliwym finałem.


czytaj też: Dobry rok za nami. Co Zawiszę czeka w 2019?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz