piątek, 2 października 2015

Kolej na spotkanie z Wartą Poznań w CLJ.

Juniorzy Starsi Zawiszy w Centralnej Lidze Juniorów przestali przegrywać. Od czterech spotkań punktują w każdym meczu. Zwycięstwa domowe przeplatają z wyjazdowymi remisami.

Serie CLJ, grupa zachodnia, stan na dzień 2015-10-02

Najdłuższą serię spotkań bez porażki w CLJ zachód ma FC Wrocław Academy (9 kolejnych meczów).
Najdłużej niepokonana u siebie jest Arka Gdynia. Seria 16 domowych spotkań Arki Gdynia sięga jeszcze poprzedniego sezonu. Arka wspólnie z Bałtykiem Koszalin notuje najdłuższą serię 3 kolejnych zwycięstw.
Najdłużej na zwycięstwo czekają UKP Zielona Góra (8) oraz Pomologia Prószków (7). Najdłużej bez wygranej na wyjeździe w CLJ zachód - Zawisza Bydgoszcz (6 spotkań).


Poprawa skuteczność Zawiszy w ostatnich 4 spotkaniach rozpoczęła się od udanego eksperymentu z przesunięciem na środek obrony Oskara Repki. Ten młodziutki pomocnik z rocznika 99 świetnie sobie radzi na każdej pozycji na której potrzebuje go zespół. Oskar zdobywał gole w trzech ostatnich spotkaniach.
Poprawa gry zespołu trenera Łukasza Jankowskiego nie pozwoliła jeszcze na wydobycie się Zawiszy ze strefy spadkowej, ale w przypadku zwycięstwa w nadchodzącym spotkaniu z Wartą Poznań będzie to możliwe.

Warta jest bezpośrednim rywalem Zawiszy w tabeli CLJ.

2015-10-02; tabela Centralnej Ligi Juniorów 2015/2016 , grupa zachodnia.


zobacz więcej:
Statystyki zawodników, tabela, strzelcy bramek Zawiszy Bydgoszcz w CLJ.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz