wtorek, 1 września 2015

Sebastian Pacek, 7 goli w 4 meczach robi wrażenie.

Od bardzo mocnego akcentu IV ligowy sezon rozpoczęła Unia Solec Kujawski. Komplet 4 zwycięstw  nie może dziwić w przypadku spadkowicza z III ligi. Miłym zaskoczeniem jest postać strzelca 7 bramek.

Sebastian Pacek - nowy rozdział w karierze, czyli Unia Solec Kujawski.

Sebastian Pacek


Sebastian Pacek za tydzień skończy 19 lat. Dopiero przebija się w seniorskim futbolu. Wiosnę poprzedniego sezonu spędził we Wdzie Świecie, gdzie zdobył trochę III-ligowych szlifów i strzelił dla klubu ze Świecia w III lidze jednego gola. Obecny sezon rozpoczął w IV lidze w zespole z Solca Kujawskiego, gdzie błyszczy skutecznością. Jeżeli będzie w takim tempie strzelał kolejne gole, to z pewnością otrzyma kolejne szanse pokazania się w którejś z mocniejszych lig. Nastolatka z Więcborka czeka jednak najpierw sporo pracy, żeby potwierdzić skuteczność i ustabilizować formę. Obrońcy rywali będą zwracali na niego z pewnością coraz większą uwagę.W ostatniej kolejce zaliczył hat-tricka. Jego 3 bramki w drugiej połowie przesądziły o zwycięstwie Unii nad rezerwami I-ligowego Zawiszy Bydgoszcz. Zapowiada się z niego niezły talent.
Sebastian był już obserwowany przez trenera kadry Polski U-18 Rafała Janasa. Jak widać "sodówka" nie uderzyła mu do głowy, a zainteresowanie ze strony trenera kadry stało się dla niego pozytywnym impulsem do dalszej pracy. Być może dobra skuteczność w tej rundzie pomoże Sebastianowi w szybkim transferze do klubu z silniejszej ligi. IV liga to niestety nie jest najlepsze środowisko do piłkarskiego rozwoju. Tym bardziej przykre, że nasz region posiada już tylko 4 zespoły w III lidze oraz nie posiada żadnego w II lidze.

Statystyki poszczególnych zawodników Unii Solec Kujawski można śledzić na naszej stronie internetowej.

Unia Solec Kujawski - sezon 2015/2016 - IV liga.Rezerwy Zawiszy wzmocnione kilkoma zdolnymi zawodnikami z utalentowanego rocznika 1996 również dobrze rozpoczęły sezon, jednak w bezpośrednim starciu z faworytem IV ligi musiały uznać po 90 minutach wyższość rywali.

Skuteczny jest również z rezerwach Zawiszy Michał Cywiński. Ten 19 -letni pomocnik występuje w IV-ligowych rezerwach Zawiszy już czwarty sezon. W poprzednich 2 sezonach grał także w Centralnej Lidze Juniorów.

Michał Cywiński - Zawisza Bydgoszcz


Zawisza II Bydgoszcz - sezon 2015/2016 - IV liga.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz