niedziela, 24 kwietnia 2016

Serwer bazy danych powoli nie daje rady.

Moi drodzy.

Ze względu na niewystarczającą wydajność serwera muszę na jakiś czas ograniczyć pokazywanie rankingów zawodników Zawiszy Bydgoszcz na stronie zawisza1946.pl do kilku ostatnich sezonów.
Wiem, że dość często z nich korzystacie, ale na razie trzeba ograniczyć obciążenie serwera. Sami widzicie, że coraz częściej jest przeciążony.

W przyszłości być może ten projekt rozwinie się do rozmiarów pozwalających na wykupienie mocniejszych serwerów. Obecne nie dają rady.

Od kilku miesięcy powiesiłem na stronie reklamy licząc na to, że pozwolą on być może na sfinansowanie mocniejszego hostingu. dla serwera bazy danych zawisza1946.pl. Ale na razie się na
to nie zapowiada.

Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie, ale póki co, żeby większość zasobów  bazy pozostała dla Was dostępna, będę musiał częściowo ograniczać "najcięższe" dla serwera tematy. Być może część skryptów dałoby się zoptymalizować, ale to też wymaga poświęcenia czasu, a bazę obsługuje naprawdę bardzo wiele skryptów.

Z innej beczki, większościowy właściciel klubu po wczorajszym remisie w Olsztynie coraz bardziej uświadamia sobie, że awansu do Ekstraklasy ( i kasy z tym związanej) w tym sezonie nie będzie. Miejmy nadzieję, że te fakty mogą jakoś wpłynąć na dalsze losy Zawiszy.

Bojkot trwa już grubo ponad 2 lata.
Nikt nie wie ile czasu to jeszcze potrwa.

Po[Z]drawiam.

Mikołaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz