wtorek, 10 marca 2020

Rusza wiosenna edycja Ligi Typera Zawiszy.

Rusza czwarta edycja ligi typera Zawiszy. Czas trwania wiosna 2020. Tym razem nagrodą będą karnety na jesienne spotkania Zawiszy dla 3 pierwszych typerów:

  Rejestracja oraz Logowanie do systemu typowania.

Od wiosny dołączamy do typera obligatoryjnie spotkania Pogoni Lębork.

Sporo ostatnio mówi się o zakupie karnetów na mecze Zawiszy. Spotkałem się z opinią, że ktoś kalkuluje czy mu się opłaci kupować karnet, bo może go zabraknąć na jakiś meczach.

Szczerze mówiąc dziwią mnie takie opinie. Karnet to przede wszystkim cegiełka mająca wspomóc funkcjonowanie klubu. Dawniej kupowaliśmy cegiełki, nie będące biletami wstępu na mecz. Był to gest solidarności z klubem w trudnych czasach.

Teraz w ramach cegiełki każdy może wejść na kilka spotkań. Zmiana mimo wszystko na plus.Dzisiaj otrzymaliśmy informację o zakazie organizowania w Polsce wielu imprez masowych, w tym  spotkań piłkarskich. Trudno przewidzieć jak długo to potrwa. To może oznaczać poważne problemy finansowe wielu klubów. Są kluby, które mają zapewnione wpływy z wielu stabilnych źródeł. Zawisza trzyma się twardo i przetrwał dzięki kibicom. Często to podkreślamy. Teraz ciągle jest czas, kiedy Zawisza potrzebuje wsparcia swojego największego sponsora - kibiców.

Dlatego zachęcam wszystkich serdecznie do zakupu karnetów. Bądźmy solidarni.

Wspólnie będziemy mogli być dumni z faktu, że jesteśmy klubem piłkarskim, który sprzedał największą ilość karnetów w Bydgoszczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz